O Tomášovi Bezdedovi bolo dlhšie obdobie ticho. Aktuálne sa však opäť pripomína novým singlom Let Me Know a včera ste ho mohli počuť aj v Nočnej šou Europy 2, v ktorej ho poriadne vyobracal moderátor Binďo. Tošo bol dokonca pripojený na detektor lži!

Tomáš Bezdeda si od svojho účinkovania v Slovensko hľadá Superstar so sebou nesie nálepku milého, slušného a citlivého chlapca. Avšak od obdobia, kedy sa svojim Malým princom (vysvetlenie pre mladšiu generáciu – názov skladby, ktorú spieval v Superstar, naozaj nič iné :)) vryl pod kožu vtedy asi každej osobe nežného pohlavia, už ubehol nejaký ten rôčik a z Tomáša je dnes zrelý tridsiatnik. Čo ste ale o Tošovi doposiaľ možno ani netušili, z neho vytiahol Binďo vo svojej Nočnej šou. Na pomoc si vzal aj detektor lži.:)

Binďo šiel pekne na istotu, Tomáša pripojil na detektor lži a opýtal sa ho, či má aktuálne frajerku. Napriek tomu, že spevák chvíľku premýšľal, odpoveď znela nie a detektor jeho slová len potvrdil. Čo však nepotvrdil, ale naopak vyvrátil, a to pekne bolestivo, bolo Tomášove tvrdenie, že nemal nikdy jednorázovku. No a, samozrejme, nemohla chýbať ani otázka týkajúca sa bývalej Bezdedovej lásky Adely Banášovej. Tak čo, cíti k nej Superstarista ešte niečo? On bez zaváhania a stroho odpovedal, že k nej necíti nič, no detektor ukázal niečo iné a Tomáš za toto klamstvo dostal do tela peknú ranu. Asi nie nadarmo sa hovorí, že stará láska nehrdzavie. Ktovie, čo by na to povedala samotná Adela.:)

Tomáš Bezdeda – Len Me Know

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Slavka
Jej revír je kultúra, jej tempo je vražedné. Jej protivníci – speváci, herci a iné slovenské celebritky :). Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Spovedá rôzne osobnosti kultúry, najmä hudby a píše o všetkom, čo sa umením dá nazvať, ale aj o rôznych iných témach.