V živote to veru nemala ľahké. Katie Piper, bývalá moderátorka a modelka, bola vždy krásna a úspešná žena, avšak iba do chvíle, kedy ju nechal poliať kyselinou posadnutý muž, s ktorým odmietala randiť!

32-ročná sympatická blondínka je dôkazom, že zdvihnúť sa dá aj z úplného dna. Posledné roky musela absolvovať množstvo bolestivých plastických operácií, aby sa aspoň sčasti priblížila svojmu niekdajšiemu výzoru. Čierne obdobie v jej živote začalo v roku 2008, kedy ju znásilnil Daniel Lynch. Zoznámila sa s ním cez internet a keď odmietla vzťah, Daniel si najal muža, ktorý Katie oblial kyselinou. Obaja muži sú dnes vo väzení a sú odsúdení na doživotie.

Vtedy len 26-ročné dievča utrpelo popáleniny úst, jazyka, pažeráka, ramien, rúk a dekoltu. Prišla o viečka, polku ľavého ucha, väčšiny nosa a nevidí na jedno oko. Napriek všetkému to nevzdala, podstúpila chirurgické zákroky, ktoré jej vrátili krásu a aspoň čiastočne vyliečili jej zlomenú psychiku. A Katie sa opäť darí! Po tomto ohavnom čine nezostala v úzadí, no chcela ukázať svetu, že s takýmito prípadmi treba bojovať. Modelka sa objavila po incidente v televíznom dokumente ,,Katie: Moja krásna tvár“, v ktorom rozprávala o následkoch útoku kyselinou, ktorá jej ovplyvnila život a taktiež zničila kariéru sľubnej modelky. Katie založila nadáciu na pomoc ľuďom s popáleninami a snaží sa viesť normálny život vo všetkých smeroch.

Šťastie jej konečne praje aj v súkromí. V marci 2014 sa jej narodila dcérka Belle Elizabeth, ktorú má so svojím teraz už manželom Richardom Jamesom Suttonom. Svadbu s 30-ročným mužom považuje za druhú najlepšiu vec v jej živote, hneď po narodení dcérky. „Vziať si Richarda bol jeden z najlepších dní môjho života a som šťastná, že som ho zdieľala s mojimi blízkymi priateľmi a rodinou,“ povedala Katie pre magazín Hello!. Po takmer ročnom zasnúbení si rodičia malej Belle povedali „áno“ 6.novembra 2015. „Je úžasné, že som stretla a zamilovala sa do Richarda. Do muža, o ktorom som vedela, že s ním chcem mať dieťa, a ktorý ma urobí šťastnou. A teraz máme Belle,“ vyjadrila sa Katie tesne po pôrode. „Najviac zo všetkého chcem, aby bola šťastná. Myslela som, že po tom všetkom, čo sa mi stalo, som vedela, čo je mať šťastie. Ale až Belle mi ukázala, čo to naozaj je. Ľudia mi hovorili, že je to láska, ako žiadna iná a teraz tomu rozumiem. Je taká jedinečná a cítim sa poctená, že ju mám. Je nám všetkým,“ povedala dojatá maminka. My jej prajeme veľa radosti z Belle, taktiež lásky od manžela. Aj keď má mnoho jaziev na tele aj na duši, je nádherná a vyžaruje z nej obdivuhodné šťastie a radosť zo života.

 

View this post on Instagram

Husband and Wife selfie @jasperconran show

A post shared by K A T I E P I P E R (@katiepiper_) on

 

 

 

 

View this post on Instagram

Ladies lunch #Saturday

A post shared by K A T I E P I P E R (@katiepiper_) on

 

 

 

Zdroj: revue.idnes.cz | Foto: Instagram