V týchto dňoch prebieha jedna z najprominentnejších udalostí na svete – 72. ročník filmového festivalu v Cannes je plný prekvapení, pričom tentokrát sa snáď najväčšiu pozornosť, čo sa outfitu týka, podarilo upútať vietnamskej modelke Ngoc Trinh.

Na červenom koberci sa každoročne predstavia najväčšie hviezdy svetového šoubiznisu, ktorých róby sa ocitajú pod obrovským drobnohľadom médií i širokej verejnosti. Šikmooká kráska však zvolila šaty, aké sa prehliadnuť nedali, ani keby ste veľmi chceli.

ngoc trinh

Extravagantná čierna róba totiž viac ukázala ako zakryla, takže smelá ázijská modelka sa okamžite stala hitom internetu. Sociálne siete preto obleteli poriadne odvážne fotografie v kontroverznom outfite odhaľujúcom takmer celé intímne partie.

Na fotkách je jasne vidieť šokované pohľady okoloidúcich, ktorí išli na tmavovláske oči nechať, keďže pri každom neuváženom pohybe bolo zjavne možné uvidieť viac, ako by na akcii takéhoto kalibru bolo vhodné. Tak čo poviete, dámy – dokázali by ste v takýchto šatách vyjsť na ulicu a postaviť sa pred objektívy stoviek fotoaparátov?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Celú róbu vietnamskej modelky na festivale v Cannes nájdete —TU—

Zdroj/Foto: Twitter.com