Hovorí sa, že krása vekom uvädá a nikto mladý večne neostane. Vo väčšine prípadov sa prírode skutočne nedá vzdorovať, no sú medzi nami aj ľudia, ktorí patria k výnimkám. To je aj prípad večne krásnej Christie Brinkley, ktorej  rovesníčky sú dnes už typické dôchodkyne, ale ona stále vyzerá ako tridsaťročná mladica! Preto neváhala a súhlasila s návrhom zapózovať na titulnej strane svetoznámeho magazínu Sports Illustrated.

 

Hviezda osemdesiatych rokov

Modelka, ktorú môžete vidieť na najnovšej titulke obľúbeného magazínu, nie je nik iný, ako krásna Christie Brinkley. V osemdesiatych rokoch patrila medzi modelingovú elitu a svoju kariéru začala práve v tomto časopise. Následne patrila niekoľko rokov medzi najkrajšie a najžiadanejšie ženy sveta. Úspech v kariére dokazuje aj jej aktuálny majetok, ktorý sa odhaduje na osemdesiat miliónov dolárov.

Vek je naozaj len číslo

No a teraz zásadná otázka: Koľko rokov by ste tipli tejto žene, ktorá zažiarila na titulke prestížneho magazínu?

modelka modelka Christie Brinkley s dcérami na titlku Sports Illustrated

Aj keď Christie vyzerá ako šťavnatá tridsiatnička, realita je niekde úplne inde. Táto dáma má totiž presne šesťdesiattri rokov! Neuveriteľné, čo poviete?

Na fotografii spolu s ňou pózujú aj jej dve dcéry – staršia Alexa Ray Joel a mladšia Sailor Brinkley Cook. A hoci je vekový rozdiel medzi nimi tridsaťdva až štyridsaťpäť rokov, pri pohľade na ich postavy a tváre môžete len neveriacky civieť ako my.

Christie Brinkley kedysi

Christie dnes

Foto: Twitter, wallsdesk.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Som mladá žurnalistka, ktorej hlavnou životnou náplňou a zmyslom je písanie. Okrem toho rada čítam, cestujem a venujem sa atletike. Svojimi článkami sa snažím prinútiť čitateľov zamyslieť sa nad určitými problémami, ale rovnako tak ich i rozosmiať :)