Obľúbený seriál Oteckovia dal možnosť vyniknúť nielen dobre známym tváram, ale i neokukaným detským talentom. Medzi postavami sa vyskytli aj potomkovia populárnych hercov, ktorí na vydarené výkony mladých hviezd môžu byť právom hrdí. Do deja tak nedávno pribudol vnuk legendárneho Mariána Labudu – ten dokonca odkryl zaujímavé pikošky zo súkromia.

Richard Labuda nie je na televíznych obrazovkách žiadnym nováčikom. Už od detského veku sa stával pravidelnou súčasťou natáčania úspešných markizáckych trhákov, ako napríklad seriál Búrlivé víno či Rodinné prípady. Najnovšie dokonca pribudol do deja humorných príbehov o štyroch populárnych oteckoch.

Oteckovia

Hneď od začiatku účinkovania v markizáckom programe sa seriálový Dominik zaľúbil do Niny, ktorú stvárňuje exotická kráska Karin Qayumová. Mladík však v rozhovore pre Nový čas prezradil, že jeho srdce ovládla láska i v súkromnom živote. „Vo voľnom čase sa venujem najmä skejtu, kamarátom a svojej priateľke. Rád pozerám aj filmy, takže často chodievame do kina,“ prezradil sympatický syn Mariána Labudu.

Pri pohľade na spoločné fotky zamilovanej dvojice je nad slnko jasné, že krásna brunetka si Rišove srdce naplno získala. Mladý párik tak voľné chvíle trávi spoločne a treba uznať, že im to spolu skutočne veľmi pristane.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

richard labuda

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/ooklusir, Oteckovia

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.