Petr Borkovec sa po prepuknutí romániku a následnom rozchode so speváčkou Katarínou Knechtovou stiahol do absolútneho úzadia. Mladík, ktorému vzťah zo Superstar stroskotal údajne kvôli alkoholu, sa však najnovšie ocitol v poriadnej spleti klamstiev. Za všetko pritom môže opäť pár pohárikov!

Borkovec mal problémy spojené s alkoholom už počas natáčania piatej série Superstar. Kvôli tomu, že vypil viac, ako bolo únosné, a následne meškal na vystúpenie pred porotou, dostal varovný výkričník a nad jeho konaním krútila hlavou i samotná Knechtová. To však ešte netušila, že tento “zlatý mok” rozvíri vlny aj v ich spoločnom vzťahu, ktorý bol v daný moment ešte len vo hviezdach.

Najnovšie sa Petr znova odviazal na spoločenskej akcii plnej známych osobností. Počas galavečera finále Miss Czech Republic 2019 sa mal totiž nevhodne lepiť na jednu z účastníčok súťaže krásy. „Ku koncu už skoro nemohol rozprávať a bol rád, keď ho niekto vytiahol von fajčiť,“ opisoval celú situáciu jeden z hostí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Následne mal podguražený finalista roznášať klamstvo, na ktoré mu však naletel len málokto. Borkovec totiž podľa informácií prítomných médií vyhlásil, že chystá koncert v Londýne, kde má spolupracovať so svetovou hviezdou Justinom Bieberom. Na danom prehlásení bol ale jeden háčik – Petr vraj aktuálne vystupuje len v miestnych krčmách a pár školách, a tak je len málo pravdepodobné, že by sa mu lusknutím prsta podarilo dostať z dna na absolútny vrchol.

K celej kauze o falošných prehláseniach sa nakoniec vyjadril aj samotný Borkovec. „Vôbec neviem, o čom hovoríte, toto si ani náznakom nepamätám,“ uviedol pre český portál Extra.cz, čo však zrejme nikoho neprekvapilo – v osudný večer mal mať superstarista znova poriadne vypité.

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram/Petr Borkovec, YouTube