TV Markíza túto jeseň odštartovala ďalšiu sériu obľúbenej šou SuperStar, pričom hneď prvý kástingový diel spustil búrlivú diskusiu. Fanúšikovia sa totiž nedokážu zhodnúť, či mladá Nikola nemala dostatok pokory alebo päťčlennej porote chýbal súcit. 

Brunetka z Brezovice sa porotcom hneď v úvode zverila s víziou svojej budúcnosti, kde sa 16-ročná slečna vidí ako úspešná influencerka. Nikolka taktiež na obrazovkých žlto-modrej televízie priznala, že sa v živote ešte len hľadá a množstvo vecí ju po krátkej dobe prestalo baviť.

Utiahnutá študentka sa rozhodla skúsených ľudí zo šoubiznisu zaujať pieseňou Run Run Run od bývalej Superstaristky Celeste Buckingham. Žiaľ, výkon žiačky hotelovej akadémie na postup nestačil, čo jej pätica katov dala pocítiť.

,,Z teba sa nedá urobiť speváčka vôbec. Zabudni na to! Ja ti teraz hovorím úplne na rovinu, že to bolo úplne na prd,“ hnedovláske povedal bez servítky Paľo Habera, zatiaľčo Leoš Mareš prirovnal jej spev k nevydarenej fotke na Instagrame.

,,Bolo to fakt hrozné. Najskôr si predbiehala, potom ti to utekalo,“ uviedla ostro česká herečka Patricie Pagáčová, čo dievčina v červenej bunde nezvládla a počas odchodu sa nezmohla ani na triviálny pozdrav. Celá táto situácia rozdelila divákov na 2 tábory – kým jedni tvrdia, že slečna z Brezovice pôsobila veľmi arogantne, druhým sa pre zmenu nepozdávalo drsné hodnotenie poroty.

,,Malá pubertiačka si moc o sebe myslí. Kto vysoko lieta, nízko padá!“ objavilo sa medzi facebookovými komentármi na oficiálnom profile Markízy, kde sa ľudia taktiež pustili do hodnotiacich osobností.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Aj porota by mala zvážiť, že niektorí sú ešte vo veľmi mladom veku/puberte a ich kritika je niekedy nemiestna. Smejú sa, robia ksichty, blbé poznámky. A nie každý súťažiaci má povahu prijať takú kritiku,“ vyjadrila sa na margo nekompromisných známych tvári fanúšička šou. Viac reakcií na kásting Nikoly nájdete nižšie!

>>>VYSTúPENIE NIKOLY SI MôžETE POZRIEŤ TU<<<

Foto/Zdroj: TV Markíza, Facebook – Televízia Markíza