Škandalózna speváčka Britney Spears patrí už roky k stáliciam svetovej popmusic, aj keď istú dobu sa o nej v súvislosti s hudbou písalo len minimálne. Bulvárne plátky totiž skôr živilo jej neustále vyčíňanie, vzťahové peripetie a závislosti snáď na všetkom možnom. Istý čas to však vyzerá, že popová princezná je už z najhoršieho vonku, a tak sa jej fanúšikovia môžu opäť tešiť zo speváckeho či tanečného umenia blondínky. No keby bolo najhoršie, na javisku ju môže pokojne zaskočiť aj jej sestra Jamie Lynn – tá sa totiž na svoju slávnu sestru až nápadne podobá!

Jamie Lynn Spears sa koniec-koncov takisto živí povolaním speváčky a herečky, takže by si jej záskok za Britney na pódiu zrejme všimol len málokto. Dvadsaťsedemročná mladšia sestra kontroverznej speváčky má však momentálne úplne iné starosti – v stredu 11. apríla totiž porodila svoje druhé dieťa, takže ju v týchto dňoch opäť zamestnávajú predovšetkým mamičkovské povinnosti. Dievčatko sa volá Ivey Joan a dvojnásobná mamička sa s krásnou rodinkou, rozrastenou o nového člena, stihla pochváliť už aj na svojom Instagrame.

Jamie Lynn Spears

Jamie Lynn Spears porodila dievčatko

So svojou slávnejšou sestrou Britney…

Foto: Instagram, Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Belleville
Som obyčajný chalan s nabrúseným jazykom, ktorého najväčším plusom je úprimnosť. Nie každý ju však znesie... O to viac ma baví riešiť veci tu a teraz. Nikdy sa nevzdávam a verím, že svetu bude raz vládnuť práve úprimnosť. „Neúspech je len šanca začať znova, tentokrát o niečo rozumnejšie.“ (H. Ford