Mať po svojom boku mladého zajačika nemusí byť ani zďaleka zlý nápad. A nie je to iba záležitosť starších dám, veď aj mladým babám prospeje spoločnosť mladšieho chalana. Vieme, niektorým mladší muž nemusí pripadať zrelý či ako vhodný partner než starší muž. No ako všade, aj tu platí, že všetko má svoje výhody aj nevýhody, tak sa poďme spoločne pozrieť na “vymoženosti”, ktoré vás čakajú, keď si “ulovíte” chlapíka mladšej výroby ako ste vy sama. :)

 

1. Fyzický vzhľad

Čo si budeme klamať, veď sa aj hovorí: ,,mladosť- radosť”. Mladší muži sú zvyčajne krajší, štíhlejší, pevnejší a zaiste aj vášnivejší.

2. Mladší partner vás udrží vo forme

Veď logicky, ak s ním predsa chcete držať krok, nič iné vám neostáva. Zajačik vás bude zaiste poháňať viac než dedko. A ak nechcete, aby zutekal za rovesníčkou, ale bol hrdý na to, že má vedľa seba se*i zrelú ženu, tak jednoducho musíte byť vo forme a vyzerať skvele. Čo je však v konečnom dôsledku veľké plus pre vás samu.

3. Nevinnosť

Mladí ľudia sú vo všeobecnosti plní ideálov a snov, nie sú ešte skazení svetom a ľuďmi. Dal by Boh, aby sa niečo z tohto optimizmu a elánu prilepilo aj na vás a chytili ste tak svoj “druhý dych”. :)

4. Úcta

Mladší muži vidia zvyčajne v starších ženách skúsenosti a vážia si ich. Nebudete preto žiadna žabka, cicka, micka ani kuriatko. Dovolíme si tvrdiť, že mladší muž k vám bude mať väčšiu úctu než starší.

5. Neskúsenosť?

Konečne budete môcť naučiť niekoho niečo vy. :) Teda iba ak by on neučil vás. :) Dnešní mladí sú múdri, flexibilní a učenliví.

6. Smiech a nekonečné dobrodružstvá

Povedzme si úprimne, kedy ste si naposledy v strede týždňa vybehli s priateľmi na pivo, brázdili nekonečné prázdne cesty na autách s partiou známych či skákali pod pódiom na letnom festivale alebo v rockovom klube? Nechajte sa uniesť jeho mladíckym šarmom, smiech je predsa korením života.

7. Výdrž

Nemusíme snáď ani spomínať, že mladší muži sú vytrvalejší a aj snaživí. Niekedy síce nevedia, čo robia, ale robia to aspoň celú noc! :) :)

Takže! Ak na vás bude nabudúce žmurkať nejaký pekný chalan, ale viditeľne mladší od vás, nemusíte sa hneď zdráhať a brániť práve kvôli veku. Spomeňte si na tento článok a hlavne si nezabúdajte užívať život! :)

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Janka L.
Dobré dievča s hriešnymi myšlienkami:-) Milujem pohyb, dobré jedlo s ešte lepšími ľuďmi, múdre knihy, no ešte radšej múdrych ľudí a rozhovory s nimi, hoci do rána. Rada masírujem a ešte radšej som masírovaná. A potom milujem o tom všetkom písať. Alebo len tak o živote, čo ma napadne. Lebo život je tvorba. Originál a nie ďalšia kópia:-)