Už dva roky bojuje s rakovinou, no život sa snaží brať s úsmevom a chorobe sa nepoddávať, a to i napriek tomu, že mu lekári predpovedali len päť rokov života. Reč je o Ollieovi Jowettovi, ktorý je obrovským motivátorom a inšpiráciou pre množstvo ľudí.

22-ročnému Olliemu Jowettovi objavili na konci roku 2017 nádor na mozgu. Čo je však ešte horšie, mladíkovi lekári oznámili, že mu ostáva už len päť rokov života. Ollie sa v tom momente rozhodol, že bude zo všetkých síl bojovať a okrem toho začne na sebe poriadne makať.

To, o čo sa niekto snaží niekoľko rokov, sa Olliemu podarilo za neuveriteľných dvanásť týždňov – zhodil desať kíl a vysekal sa na ukážkového fitnessáka. A hoci bol Angličan častokrát tak vyslabnutý, že nevládal vyjsť ani po schodoch, nikdy to nevzdal. Z Ollieho sa stal dokonca tréner, ktorý môže byť skvelou inšpiráciou pre každého z nás.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Neplánujem sa ľutovať, pretože každý človek má problémy, s ktorými musí bojovať. Ako osobný tréner viem, aké je ťažké pre ľudí schudnúť. Mnohokrát hovoria, že majú málo motivácie, času či odhodlania. Práve preto chcem využiť moju chorobu, aby som inšpiroval ostatných ľudí, ” prezradil mladý onkologický pacient, ktorý na sebe maká napriek nepriazni osudu.

Zdroj: vt.com | Foto: Instagram/168coaching