Muži sú taktiež len ľudské bytosti a občas sú aj tí najsilnejší a najodhodlanejší chlapi vystavení enormným emóciám. Dojímavý okamih, kedy sa stal doslova zázrak, sa udial vo vojnou zmietanej Sýrii. V rozbombardovanom meste Idlib, kde práve prebiehali záchranné práce, vytiahol záchranár spod trosiek malého chlapca, ktorý vyzeral ako mŕtvy, no nebol!

Pri vojenských zákrokoch, ktoré sa mnohokrát netýkajú iba ozbrojených síl, sa často stávajú obeťami aj nevinní ľudia. Inak tomu nebolo ani v meste Idlib, v ktorom boli rozbombardované domy, kde žili obyčajní ľudia. Príslušníci civilnej obrany sa ihneď po útoku snažili zachrániť tých, čo prežili. Abu-Kifahovi sa podarilo spod trosiek vytiahnuť bábätko chlapca, ktoré nejavilo žiadne známky života. Po chvíli sa však v jeho náruči rozplakalo, čo bol preňho hotový zázrak. Nakoniec sa ani tak silný chlap ako Abu, ktorý je zvyknutý na vojnu, nedokázal udržať a plakal spolu s malým chlapcom.

Foto/Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška S.
Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život. Miluje zvieratá a módu, tiež sa zaujíma o prírodu, cvičenie a zdravú stravu. Okrem toho vám bude prinášať aj články, ktoré potešia každú jemnú ženskú dušu:)