Tvorbu tohto mladého muža sme vám už raz priniesli vo videu, v ktorom výstižne a skvelo rozpráva o tom, čo je láska. Tentokrát prichádza s ďalším dielom, ktoré rozhodne stojí za to vidieť.

Prince Ea, vlastným menom Richard Williams, je americký raper, aktivista a youtuber. Narozdiel od iných raperov, ktorí sa vo svojich skladbách, často plných vulgarizmov, venujú opisu svojich úspechov či bohatstva, Prince Ea otvára ľuďom oči. Na svojom účte má už množstvo pozitívnych a motivačných videí, v ktorých rozpráva o tom, čo je v dnešnom nepokojnom svete plnom rôznych útokov a zla naozaj dôležité − láska, pochopenie, mier, pokoj.

V nasledujúcom videu vyzýva prostredníctvom šikovného triku s pomarančom ľudí na to, aby vo všetkom najskôr začali od seba, zmenili svoje vnútro, pohľad na život a naplnili sa láskou, ktorú potom môžu šíriť ďalej okolo seba. Ak sa nad tým zamyslíme, musíme konštatovať, že ak by toto urobil každý jeden človek na zemi, spoločne by sme ozaj dokázali zmeniť svet. Tak hor sa do toho! :)

Foto/Video: YouTube