Ako už býva zvykom, kontroverzné príspevky slovenskej playmate Zuzany Plačkovej vyvolávajú na Instagrame množstvo “plodných” diskusií, ktorých sa zúčastňujú fanúšikovia aj neprajníci našej umelej “celebrity”. 

Naposledy vyvolala na sociálnej sieti ohlas obyčajná fotografia Zuzany v bielom tričku, na ktorej nie je nič zarážajúce, opovrhnutia ani odsúdeniahodné. Komentár “Smer Jasná!”, ktorý k nej playmate dopísala, by na prvý pohľad vo väčšine ľuďí nevzbudil žiadnu nežiaducu reakciu.

Inak bol však zrejme nastavený istý mladý neplnoletý študent, ktorý sa do Plačkovej obul neľútostným spôsobom a takto jej naložil: “@queen.plackova =príklad jednej s najväčších ku*iev na Slovensku stavím sa s tebou že keby som ti dal príklad 5-2×5, by si ho nevypočítala.”

Na snahu istej fanušičky uzemniť “hustého” teenagera, odpovedal mladík slovami: “Choďte si aj s Plačkovou niekoho pofa*ať za nové Bmw!” a k tomu dodal: “@queen.plackova Len dúfam, že za nami nedojde nejaký tvoj 80 ročný frajer ktorého kúriš za nové BMW!”

Na to sa už samozvaná kráľovná Instagramu neudržala a mládenca schladila vtipnou hláškou: “Fuu, esteze nemam BMW, ale Mercedes a ano, fa*cim mojho muza a ma 28, nemusi mat 80☝️️😉!”

Ďalej nasledovali pripomienky súcitných followeriek, ktoré “ping-pongovým” spôsobom rozvinuli s teenagerom ďalšiu debatu. Tiež sa občas nestíhate čudovať, koľko nenávisti je medzi ľuďmi?

Zdroj: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Daniela
Daniela je rodený vodný živel. Okrem toho, že sa narodila v znamení vodnára, miluje plávanie, akvabely, vodné pólo a rafting. Nechýba nikde tam, kde voda hasí oheň.