Čo by ste urobili, ak by ste si len tak sedeli sama doma a zrazu by ste začuli čudné zvuky z podkrovia? Osemnásťročný mladík z Californie sa zachoval presne tak, ako by to urobila zrejme každá z nás a zavolal políciu. Tá po príchode našla niečo, čo ich pobavilo natoľko, že sa to rozhodli zverejniť. 

Osemnásťročný mladík bol sám doma, keď zrazu začul čudné zvuky vychádzajúce z podkrovia domu. Keďže sa obával, že sa u nich môžu nachádzať zlodeji, okamžite zavolal políciu, ktorá po príchode na miesto zažila príjemné prekvapenie. Policajti začali prehľadávať dom a to, čo našli, ich dokonale rozosmialo. „Bol celý vystrašený, myslel si, že má v dome nejakého tuláka,“ prezradil pre médiá šerif Spencer Crum. Mladík dokonca tvrdil, že ho jeho psy chceli ochrániť, a preto začali štekať.

Po tom, čo vonku začuli hluk, jeden z policajtov zasvietil na dom baterkou. Všetkým sa zrazu v danom momente naskytol priam neuveriteľný pohľad, pretože zo strešného okna sa rovno na nich díval obávaný štvornohý ,,zločinec”. „Jeden z policajtov počul hluk pred domom. Zasvietil žiarovku a zbadal, ako tento pes vystrčil hlavu z okna. Vtom sme všetci vybuchli od smiechu,“ dodal pre portál boredpanda šerif Spencer.

Majiteľ vlastní viacero psov a asi pozabudol, že jeho nemecká doga zostala hore na poschodí a hlukom sa snažila na seba upútať pozornosť. Pravdepodobne sa len chcela dostať na čerstvý vzduch. „Robím túto prácu už 25 rokov a dostali sme už mnoho zvláštnych hovorov. No pes považovaný za votrelca vo vlastnom dome? To je dosť nezvyčajné,“ prehovoril šerif na záver. Niektorých táto udalosť po zverejnení pobavila, no našli sa aj takí, ktorí boli pohoršení nezodpovednosťou majiteľa. A čo hovoríte vy? :)

Foto: Facebook/Sonoma Sheriff

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška H
Študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie a čítanie dobrých kníh, najväčšou vášňou však zostáva varenie a pečenie dobrôt. Verí, že sa dá vždy nájsť dôvod na úsmev. A so svojimi článkami sa vo vás pokúsi prejaviť emócie, poradiť, inšpirovať, pretože každá žena potrebuje občas chvíľku len pre seba. (: