Dovolenka je presne ten čas, a to správne miesto na to, aby ste vyviedli niečo bláznivé, niečo šialené, niečo, čo by ste doma neurobili ani náhodou, maximálne tak vo svojich snoch. Väčšina bláznivých dovolenkových dobrodružstiev so sebou prináša aj náhodné stretnutia so zvodným cudzincom, s ktorým strávite niekoľko vášnivých dní či nocí. Po krátkej letnej romantike sa vrátite spokojne domov, v tom lepšom prípade bez nechceného suveníru…

Britka Leah Jade Price sa vydala na dovolenku so svojím priateľom Jamesom a na ostrove Ayia Napa ju nečakala romantika s neznámym vášnivým cudzincom, práve naopak, Leah a James si tu zamilovali jednu indickú reštauráciu, ktorú navštívili hneď niekoľkokrát. James jedného dňa svojej priateľke v rámci zábavy navrhol, aby si nechala meno pohostinstva vytetovať. Keď v ten istý večer dovolenkujúca dvojica narazila na tetovacie štúdio, z obyčajného vtipu sa stala krutá realita. Leah si skutočne nechala na svoje telo zvečniť názov indickej reštaurácie!

tetovanie reštaurácie

Ťažko posúdiť, či bola mladá Britka posilnená alkoholom alebo len dovolenkovou atmosférou, každopádne sa domov vrátila s originálnym, ale nechceným suvenírom. Hneď druhý deň po tetovaní zverejnila Leah na sociálnej sieti status, v ktorom sa kajala za svoju hlúposť. Je pravdepodobné, že dievčina sa bude zrejme v najbližších dňoch či týždňoch snažiť o odstránenie svojho úletu, na druhej strane, pre indickú reštauráciu Leigh Tandoori ide o vynikajúcu neplatenú reklamu. Informáciu priniesol denník The Sun. :)

Foto: Facebook.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)