Jedenásta séria reality show Farma je skutočne o čosi uvoľnenejšia než jej predchodcovia. Takmer všetka pozornosť súťažiacich sa sústredí hlavne na vzťahy či intímne záležitosti, pričom najmladším účastníčkam zatiaľ stačilo pár týždňov nato, aby sa ich debaty zmenili na poriadnu “divočinu”.

Východniarka Mirka Csorbová na seba upútala nemalú pozornosť hneď od prvých dní. Už po pár nociach na statku sa zahľadela do farmárskeho Casanovu Radovana Dulina, ktorý si momentálne užíva posteľné radovánky s modelkou Kristínou.

Farma

Pobyt mimo civilizácie si ale vyberá vysokú daň u viacerých adeptov na výhru. Atraktívne tmavovlásky sa totiž počas rannej hygieny v kúpeľni neváhali podeliť o vášnivé zážitky, aké prežili počas spánku. Mirke s Romanou sa v tú istú noc snívali búrlivé erotické sny a myšlienky na ne ich nenechali na pokoji ani po prebudení.

farma 11

,,Mne sa to snívalo a keď som sa zobudila, som si povedala, utri slinu a ideš ďalej. Ale zavrela som oči a zas to isté, ten istý obraz pred očami,” Mirka farbisto vykresľovala hriešne sny, ktoré ju prenasledovali až do rána. Podobnú skúsenosť priznala aj kamarátka zo západného Slovenska, ktorá údajne zažila presne to isté. Nuž, dievčatám už zjavne niečo naozaj veľmi chýba…

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, Instagram/Farma.markiza