Robin Janes už ako malé dievčatko disponovala bacuľatými lícami a tučnučkými prstami. Aj napriek tomu, že rada športovala, jedávala predovšetkým nezdravé dobroty. Rodičia tento fakt podcenili a presviedčali sa, že z toho rozhodne vyrastie. No nestalo sa!

Mladá Kanaďanka bojovala s nadváhou väčšinu svojho života. Bola v rozbehnutom vlaku, ktorý sa len tak ľahko nedal zastaviť. Mala iba 24 rokov, no nemala problém ,,zošrotovať“ rodinné balenie fast foodu či pizzu veľkosti XXL. Doslova sa prejedla na 203 kilogramov. Na váženie bola nútená využiť zariadenie, ktoré sa využíva pri rybolove.

Obézna žena mala mladú myseľ, no jej organizmus pripomínal skôr seniora. Prebudenie bolo drastické. V priebehu vychutnávania si nezdravých pochúťok sa Robin zastavilo srdce. Vďaka rýchlej zdravotnej pomoci prežila, no vážne sa musela zamyslieť nad svojimi stravovacími návykmi.

Okamžite prestala s prejedaním sa a do svojho jedálnička zaradila zeleninu a ovocie. Vysedávanie pred televíziou nahradila intenzívnym pohybom. Je úctyhodné, že mladej bojovníčke sa podarilo schudnúť prirodzene, nepodstúpila žiadnu operáciu žalúdka. Celkovo sa jej podarilo ,,zhodiť“ neskutočných 131 kilogramov!

Zdroj: storytrender.com | Foto: Facebook, Youtube

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk