Hovorí sa, že srdcu sa rozkázať nedá, a zrejme najviac sa to odzrkadľuje v prípade vzťahov, aké sú spoločnosťou menej tolerované. Do tejto kategórie patria aj známosti s veľkým vekovým rozdielom, kedy si neraz ľudia myslia, že sa jedná o otca s dcérou. Svoje o tom vie Britka Cara – tá má ale na celú vec jasný názor.

25-ročná Cara Foxall v práci spoznala o 30 rokov staršieho kolegu, s ktorým si okamžite padli do oka. Hoci boli spočiatku len kamarátmi, postupom času vzájomné city prerástli do lásky.

Brunetka celú záležitosť vôbec neberie tragicky, práve naopak – vzťah so starším mužom jej plne vyhovuje a ženám odporúča, aby sa nepozerali výlučne po rovesníkoch. ,,Sme Cara a Gordon – vek do toho nezahŕňame. Nezmeníte to, kedy ste sa narodili, a rovnako nezmeníte to, do koho sa zaľúbite,“ tvrdí kučeravá mamina, ktorá si chvíľky po boku 55-ročného partnera nevie vynachváliť.

gordon robertson

Šťastný párik zatiaľ vychováva deti z predošlých zväzkov a jedného spoločného syna, pričom v januári sa majú na svet vypýtať dvojičky, na ktoré sa už tiež veľmi tešia. Obaja si tak stoja za tým, že vek je len nepodstatný údaj, a nie vždy to musí byť tak, že starší ľudia odchádzajú ako prví.

„Pokiaľ ide o vzťahy s veľkým vekovým rozdielom, ľudia majú tendenciu byť kritickí. Jednou z vecí je, že deti nemusia s Gordonom stráviť tak veľa času, ako by mohli s mladším otcom. Ide však o to, že stať sa môže čokoľvek. Môžete žiť do 90 rokov alebo zomrieť v 30-ke. Nevieme, čo nás čaká za rohom“ uzatvára tmavovláska, ktorá má rozhodne v niečom pravdu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

cara foxall

Zdroj: Extra.ie | Foto: Facebook