Na internete je nespočetné množstvo make-up tutoriálov, ktoré mnohým dievčatám i ženám pomáhajú pri líčení či odhaľujú rôzne skrášľujúce finty. Beauty artistka Mayra má tiež svoj vlastný kanál, na ktorom zverejňuje podobné videá, no tentokrát sa pustila do zaujímavého experimentu. Na svoje pery si naniesla neuveriteľných sto vrstiev lesku a konečný výsledok rozhodne stojí za pozretie!

Mladá Josefin si naniesla na tvár sto vrstiev make-upu, Jeely to vyskúšala s maskarou a pokusmi týchto dievčat sa zrejme inšpirovala aj Mayra Isabel, ktorá sa rozhodla pustiť do niečoho podobného. Umelkyňa sa podujala na neobyčajný experiment, v ktorom si na svoje pery naniesla až sto vrstiev tekutého lesku na pery. Spočiatku z toho mala mierne obavy, no nakoniec túto šialenú výzvu úspešne dotiahla až do konca. Tento proces jej trval neuveriteľných osem hodín, kedy dosiahla stanovenú hranicu stej vrstvy lesku na perách.

Vďaka veľkému počtu vrstiev sa Mayre veľmi ťažko komunikovalo a konečný výsledok bol viac než odpudivý. YouTuberka mala po ich odňatí pocit, že jej pery môžu konečne dýchať. Bláznivý experiment bol zaiste veľmi úspešný, keďže si ho doteraz pozrelo vyše 14 miliónov ľudí!

Foto/Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Barra
Milovníčka zvierat, poľných kvetov, ezoteriky a dobrých seriálov, ktorá miluje šoubiz a nevšedné témy.