V prvej polovici minulého roku sa známa česká speváčka pochválila nádherným snubným prsteňom, ktorý jej partner navliekol na prst po šiestich rokoch vzťahu. Romantické gesto sa udialo počas bežného rána v posteli. Okázalosť, akú by fanúšikovia pri extravagantnej kráske očakávali, prišla až na svadbe!

Šarlota Frantinová sa vydala! Populárna raperka a speváčka, ktorú môžete poznať aj ako jednu z moderátoriek televíznej šou The Voice Česko Slovensko, si mala s hudobníkom Lucasom Blakkom povedať áno už v septembri minulého roku. Ako sa ale hovorí, človek mieni, život mení, a tak sa rodinné dôvody postarali o to, že sa svadba presunula na jún.

Milovníčka parochní sa netajila tým, že nemieni na životnej udalosti šetriť, čoho dôkazom bol aj jej honosný outfit. 25-ročná kráska prekvapila svojich priaznivcov na Instagrame nádhernými fotografiami, na ktorých je oblečená do veľkých bielych šiat s výstrihom. Aby nevesta pôsobila ešte viac kráľovsky, nezabudla ani na korunu a výrazné šperky. Čo už pôsobí menej romanticky, sú neprehliadnuteľné tetovania, ktoré zdobia Sharlotu takmmer po celom tele.

Netreba ale zabudnúť ani na potetovaného ženícha, ktorému to v bielej farbe tiež mimoriadne svedčalo. Srdečne gratulujeme!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/sharlotaofficial