Markíza včera večer odštartovala už 14. sériu reality šou Farma, ktorá opäť priniesla na obrazovky nové príbehy. Mnohí si ale určite pamätajú aj na tie z 12-tky, kde sa stala jednou z najvýraznejších osobností najmladšia súťažiaca Sára Adamčíková. A práve príťažlivá fitnesska sa teší z krásnej noviny!

O svojom tehotenstve rodáčka z Oravy informovala fanúšikov na Instagrame v deň menín, a teda 19. januára. Prvý termín pôrodu lekári Sáre vypočítali na 5. septembra a čuduj sa svet, jej synček sa presne v pondelok skutočne z bruška vypýtal.

sara adamcikova

23-ročná mamička chlapčeka, ktorý pri narodení vážil 3550 gramov a meral 52 centimetrov, pomenovala Matias. ,,Nedokážem slovami opísať, čo sa udialo za posledný týždeň. Napíšem Vám neskôr určite aj moje pocity a priebeh pôrodu v Trstenej, ale bolo to od prvého momentu veľmi, veľmi pekné, naozaj. Ďakujem Ti Bože, anjeli a všetci, čo na mňa mysleli. Hlavne mojej maminke. Tá je prepojená so mnou dnes celý deň. Ľúbim ťa,“ zanechala na svojom profile šťastná exfarmárka, ktorá zverejnila i prvý záber s malým pokladíkom. Srdečne gratulujeme a prajeme veľa zdravia!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/sarik_adamcikova