Senegalská modelka Khoudia Diop je netradičnou ženou, ktorá má za sebou silný životný príbeh. Dnes žije v Paríži a užíva si život úspešnej modelky, ale vždy tomu tak nebolo!

Khoudia Diop je 19-ročná modelka, ktorá pochádza z afrického Senegalu, ale momentálne žije striedavo v Paríži a New Yorku. Khoudia však rozhodne nie je typickou modelkou, na aké ste zvyknuté. Táto mladučká čokoládová slečna je totiž ženou s najtmavšou pokožkou na svete! Kvôli svojmu pigmentu si v mladosti “užívala” veľmi veľa rasistických poznámok a urážok, ale pred dvoma rokmi vyhrala súťaž krásy a dnes všetkým, ktorí jej kedysi strpčovali život, vytrela zrak. V rozhovore pre anglický Daily Mail sa vyjadrila, že najskôr bola zo svojho výzoru veľmi nešťastná, ale postupne sa naučila akceptovať samú seba a dnes radí to isté aj ostatným, pričom je v súvislosti s ňou často uvádzaný jej citát: ,,Ak máte to šťastie, že ste odlišní, nikdy sa nemeňte!”

 

 

 

Zdroj: Boredpanda.com | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)