V dnešnej dobe sa vo svete dejú skutočne zvláštne a mnohokrát bizarné veci. Najmä spoza veľkej mláky k nám prichádzajú rôzne prípady, nad ktorými sa mnohým iba zastaví rozum. Inak to nie je ani v prípade Ashley Glawe z Portlandu, ktorej prípad je priam neuveriteľný!

Ashley má rovnako ako mnoho iných ľudí svojho domáceho miláčika. Nebolo by na tom nič zvláštne, keby ním nebol malý pytón kráľovský. Práve preto, že nie je obrovský, ľahko sa dostane aj tam, kam nechcete. To isté sa stalo aj sympatickej majiteľke ,,slizkého” Barta. Svojho hadíka nechala, aby sa jej krútil okolo krku a po ramenách. Medzičasom si mladá žena vyberala z ucha širokú náušnicu nazývanú tunel a stačila chvíľka nepozornosti, kým ho odkladala a Bart si zmysel, že si urobí cez otvor exkurziu.

Problém však nastal, keď bolo potrebné Barta dostať von. To už museli zasiahnuť lekári z pohotovosti. “Nehýbala som sa, pretože som si myslela, že zaútočí na tej strane hlavy, kde bol. Snažila som sa ho zo seba dostať, ale vedela som, že to nepôjde bez toho, aby som mu ublížila, ak ho budem ťahať späť proti jeho koži.”

Nakoniec všetko dobre dopadlo a mladej Američanke pomohli lekári na pohotovosti. Dostala lokálnu anestézu a pomocou vazelíny jej ucho roztiahli, aby mohli hada bezpečne vytiahnuť. Bart aj jeho majiteľka sú v poriadku a Ashley svojho miláčika zbožňuje ešte viac.

Zdroj: CNN | Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Maťa
Nechýba jej bulharský temperament a s vášňou sa púšťa do nových vecí. Miluje knihy, čokoládu a fitnes. S otvorenou náručou prijíma adrenalínové výzvy a rovnako aj tie žurnalistické.