Farmu zaplavil tajomný mráčik plný otázok. Je pravda, že je jedna zo súťažiacich v radostnom očakávaní? Ak áno, kto je otcom dieťaťa? Môže to byť neskúsený Dominik Podubský (20), s ktorým mala nádejná tehuľka Michaela (33) na statku milostný pomer?

Všetkých divákov vidieckej reality šou čakala poriadne studená sprcha. Stalo sa tak po tom, čo televízia odvysielala upútavku s vyjadrením kontroverznej brunetky vyvolávajúcu dojem, že je jednoducho “v tom”. Tieto domnienky potvrdzujú aj najnovšie zábery z natáčania, kde môžeme vidieť alebo lepšie povedané počuť moment, kedy sa túto správu rozhodla budúca mamička oznámiť údajnému otcovi dieťaťa.

Michaela a Dominik mali spolu na Farme “niečo viac”

Hádka a následné vyhrážky

Po tom, čo si Michaela zavolala svojho bývalého “nápadníka” na kus reči, nastal poriadny šok. Porubskému sa totiž na celej veci “niečo nezdá” a tomu, že by malo byť farmárske dieťa jeho, jednoducho neverí. Len márne sa pri tom snažil hľadať slová, pričom nechýbalo množstvo vulgarizmov a poriadna dávka sklamania či rozhorčenia.

Táto reakcia zrejme nepotešila najmä temperamentnú Mišku, ktorá sa rozhodla o 13 rokov mladšiemu farmárovi poriadne vyčistiť žalúdok. Neopováž sa to hovoriť ďalej, ti hovorím dopredu,“ vyhrozila sa mu. Je teda otázne, ako si atypická dvojica poradí s ďalším riešením tejto situácie, avšak Dominikovi na kauze s tehotenstvom podľa všetkého stále niečo “smrdí”.

Dominik a Michaela tesne po nástupe do hry
Mali k sebe poriadny blízko, až dokým neprišiel zvrat

Michaela oznámila Dominikovi nečakanú správu

Zdroj: TV Markíza | Foto: Facebook/Farma, TV Markíza | Video: Streamable.com/YouTube