Spoločnosť Misska z auta Kollára skončila za mrežami. Čelí obvineniu z trestného činu!

Misska z auta Kollára skončila za mrežami. Čelí obvineniu z trestného činu!

Meno missky Miroslavy Fabušovej sa v posledných mesiacoch skloňuje v médiách pomerne často. Po tom, čo bola prítomná vo vládnej limuzíne Borisa Kollára počas lockdownu, vyšla von s informáciou o potrate, pričom len prednedávnom ju zmlátili pred vlastným bytom. Teraz zase skončila za mrežami. 

Podľa informácií portálu Noviny.sk mala Fabušová riadiť vozidlo pod vplyvom alkoholu. ,,Vo Vami uvedenom prípade bola včera krátko pred 16.25h zastavená hliadkou PZ vodička vozidla zn. Mercedes na Hlavnej ulici v obci Rovinka. Vodička bola podrobená vykonaniu dychovej skúšky na zistenie prítomnosti alkoholu v dychu, ktorou jej bola nameraná hodnota 0,64 mg/l alkoholu v dychu – čo predstavuje 1,33 promile,” uviedol pre TV JOJ hovorca KR PZ Bratislava Michal Szeiff.

,,Policajti ženu obmedzili na osobnej slobode a eskortovali na policajné oddelenie. Po vykonaní potrebných úkonov bola žena umiestnená v cele policajného zaistenia. 38-ročná Miroslava F. čelí obvineniu z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky, ktoré jej vzniesol poverený príslušník Okresného riaditeľstva PZ v Senci. Vec sa realizuje v tzv. „super rýchlom“ konaní,” dodal k prípadu so škandalóznou modelkou Mirkou hovorca Szeiff.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: noviny.sk | Foto: Instagram/mirkafabus