Koncom októbra došlo v bratislavskej mestskej časti k nepríjemnej búračke, po ktorej skončili predseda parlamentu Boris Kollár i jeho zvodná spolujazdkyňa Miroslava Fabušová v nemocnici. Brunetka sa ešte ani poriadne nestihla z vážnych zranení zotaviť a už musí čeliť ďalšej otrasnej skúsenosti.

Autonehoda popredného slovenského politika vyvolala v radoch občanov veľmi rozhorčené reakcie. Zranený multiotecko musel preto vysvetľovať, prečo sa v čase zákazu vychádzania nachádzal v štátnej limuzíne v spoločnosti atraktívnej mladej dámy.

boris kollár

Dotyčnou bola niekdajšia finalistka súťaže Miss Universe Miroslava Fabušová, avšak pre ňu sa peripetie ešte stále neskončili. Kým Kollár sa konečne dostal z nemocnice do domácej liečby, ona sa napriek prvotným obavám a závažným poraneniam nečakane odhodlala znovu sadnúť za volant.

Miroslava Fabušová

Mirka sa mala údajne dostaviť na lekársku kontrolu a neskôr na zimný štadión s cieľom podarovať teplé veci mladým športovcom, no ani na jedno miesto sa jej doraziť nepodarilo. Krátko po nástupe do auta dostala defekt, v dôsledku čoho vozidlo vyletelo z cesty do jarku. Z auta vraj plechy len tak lietali.

Prvé slová po nehode

„Štyrikrát cúvačka, štyrikrát dopredu a na tých plechoch som došla domov. Bolo mi jasné, že nestíham už nič. A mám teraz z toho trošku paniku, úzkosť…“ tmavovláska sa so slzami v očiach zverila pre Nový čas, keďže ju začal po dvojnásobnej autonehode prenasledovať prirodzený strach.

,,Príde mi to celé také mrzuté. Nemal ma kto odviezť do nemocnice, prekonala som sa, sadla som do auta, aj keď mám z toho traumu, idem a tu aj skončím. Toto už nie je ani normálne,“ sťažuje sa Fabušová, ktorá radšej nechce ani vedieť, na akú sumu sa oprava rozbitého auta napokon vyšplhá.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Miroslava Fabušová

Zdroj: Čas.sk | Foto: Facebook/Boris Kollár, Instagram/Mirkafabus