Ak aj vy patríte medzi tie, ktoré si teroristov zákonite predstavujú ako Arabov s tmavými fúzami, asi vás poriadne šokujeme. Atentátnik totiž môže vyzerať aj ako krehká ryšavka zvierajúca obyčajnú bielu škatuľu vo svojom náručí. Svoje o tom vie aj súčasná Miss Slovensko Hanka Závodná, ktorú počas poslednej cesty autobusom označili za teroristku! 

21-ročná Hanka Závodná sa môže pochváliť titulom Miss Slovensko 2017. Krásnu Bratislavčanku, pripomínajúca svojim netypickým vzhľadom vílu z rozprávky, by zrejme ani vo sne nenapadlo, že ju budú podozrievať z terorizmu. Krehká dievčina zažila poriadny šok krátko potom, ako nastúpila do autobusu s bielou škatuľou v náručí, v ktorej mala uloženú víťaznú korunku krásy: ,,Pozeral na mňa jeden taký pán, mal okolo 50 rokov, zrazu sa postavil a vybral sa smerom k vodičovi. Pán vodič zastavil autobus, vystúpil a obaja začali kráčať ku mne. Povedali mi, že majú podozrenie a že im mám otvoriť moju krabicu.” Pohľad na korunku však dvoch pánov vôbec neobmäkčil a požiadali Hanku, aby dvihla aj celú papierovú výplň, na ktorej bola korunka uložená.

Napriek tomu, že v bielej škatuli sa nenachádzala bomba ani nič podobné, muži sa Hanke vôbec neospravedlnili. Ostatní cestujúci v autobuse sa smiali alebo chytali za hlavu, no poníženej Misske bola vzniknutá situácia naozaj nepríjemná. Hanka, o ktorej sa zrejme muži domnievali, že je ,,Miss špeciálny agent”, však dodáva, že negatívna skúsenosť ju aspoň prinúti prekonať strach a začať šoférovať auto, ktoré v súťaži krásy vyhrala.

Zdroj: Joj.sk/topstar | Foto: Joj.sk, Instagram