Prišla, síce nepostúpila medzi TOP finalistky, no aj tak zvíťazila! Napriek tomu, že sa krásna Miss Holandsko nedostala do užšieho výberu kandidátok o korunku Miss Universe, hovorí sa o nej viac ako o samotnej víťazke!

Miss Holandska Zoey Ivory má evidentne zmysel pre humor, a tak si dlhú skúšku galavečera Miss Universe skrátila rozkošným tancom. Kým kolegyne krásky stáli odhodlane na svojich miestach, Zoey si ,,išla svoje” na skladbu ,,Single Ladies” od Beyonce. Video, ktoré na mobilný telefón zachytila jedna z prítomných, sa okamžite stalo virálnym a len na Facebooku ho videlo už takmer 30 miliónov užívateľov! Dámy, toto vám jednoznačne zlepší deň. :)

Foto/Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)