Desiata séria farmárskej reality show nám zase raz priniesla nové hviezdy, ktoré už niekoľko týždňov sledujeme na televíznych obrazovkách takmer na dennom poriadku. A ak vás aj nezaujíma dej Farmy, určite si veľmi rady pozriete aspoň telo jedného zo súťažiacich.

Jedným z najväčších fešákov, ktorí sa vďaka účinkovaniu v súťaži poriadne zviditeľnili, je úspešný model Mišo Gajdošech. Počas svojej kariéry sa mu podarilo získať prestížne ocenenia, pričom minulý rok sa vďaka titulu III. vicemajster sveta stal dokonca oficiálne štvrtým najkrajším mužom planéty. Avšak ak sledujete Farmu, tak viete, že jedného z TOP chlapov široko ďaleko sa už podarilo uloviť ex-farmárke Lívii Chvostíkovej.

miso gajdosech

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Hoci sme už Mišove dokonalé telo mohli v rybárskej osade neraz obdivovať, krásavec stále dokáže zájsť ešte ďalej. V nedávnej epizóde sa totiž rozhodol, že si pred príchodom hospodára Martina ešte užije posledné horúce chvíľky voľna. Naprieč slnečným lúčom tak odhalil postavu, pri akej slintá nejedna žena, pričom sa neváhal obnažiť takmer celý – intímne partie mu zahaľoval len letmý kus odevu a čiapka.

Provokatívny záber Miša Gajdošecha nájdete  – – TU – – 

Zdroj: Instagram/Farma2018_official | Foto: Instagram/Migajdo

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.