Čo diel, to nečakané situácie. Tento týždeň sa je v relácii Bez servítky skutočne na čo pozerať. Pánov ale určite najviac potešila časť s fitnesskou Miškou Pančuškovou, ktorá neraz vystavila na kamery svoj bujný dekolt.

Po odvysielaní utorkovej fit trojchodovej večere, ktorú pre súperov pripravila atraktívna Miška, sa na sociálnych sieťach roztrhlo vrece s komentármi, že si brunetka pomýlila program. Súťažiacich totiž hostila s hlbokým výstrihom a v kratučkej minisukni.

Po tom, ako sa športovkyňa uvidela na obraze, zhodnotila sa naozaj kriticky. Avšak nenarážala na svoju prezentáciu či vyzývavý outfit. ,,Ja som si pozrela kúsok z tej relácie… a akože… to jak tam vyzerám? Akože…,“ hľadala slová trénerka udivená sama zo seba. ,,Zlé svetlo, úplne že zlý uhol, úplne že unavené oči po celom dni natáčania, po celom týždni… celé zle. Musím sa vám priznať, že vyzerám tam hrozne, nepozerajte to,“ odkázala sledovateľom na Instagrame.

,,Ale aspoň vidíte názornú ukážku, že keď sa nastavíte správne, správny uhol, správne svetlo, tak aj vy môžete vyzerať ako Megan Fox. A keď je zlé svetlo, zlý uhol, unavené oči, prepracované oči, tak môžete vyzerať aj veľmi zle,“ skonštatovala s úsmevom Miška.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Facebook/Bez servítky, Instagram/fit.m.p