Z pastierov sú už oficiálne farmári a štvorica nových dobrodincov sa pomaly ale isto začleňuje do hry so všetkým, čo k tomu patrí. Ženy na statku sa rozhodli bojovať proti mužskému osadenstvu a chcú pánsky duel, k čomu im chýba hlas „zaľúbenej“ Stanky. Je náhoda, že Miška pred blondínkou vytiahla pikošky o Miroslavovi? 

Medzi 24-ročnou zákazníckou advokátkou a Golemom to poriadne škrípe a v ich kontroverznom talianskom vzťahu sa len málokedy nájdu svetlé chvíle. Ich láske nepomáha ani fakt, že sa na Farmu dostala silikónová osobná trénerka, na ktorú Stanka poriadne žiarli. 

Michaela sa po porade žien, kde sa jasne zhodli, že je potrebné vyradiť jedného z mužov, rozhodla zakročiť do rozhovoru rozhádaného páriku. ,,Ja len, že som si spomenula, ako si hovoril, že tu nemáš ani veci do zimy, že si vôbec nerátal s tým, že tu budeš tak dlho. Tak ako to vyzerá s tým duelom?“ opýtala sa škodoradostne Mira, ktorý bol opäť zvolený za sluhu.

To však nebolo všetko. Miška si neskôr vyhľadala citlivú Stanku, aby ju informovala o koketnom správaní Golema, ktorý má po nej nenápadne požmurkovať. Akonáhle ho s týmto krehká blondína konfrontovala, Miro šiel vec riešiť priamo s tmavovláskou.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Jak ja po tebe požmurkujem do p*či, keď vieš, že som so Stankou? Nej*b ma do p*či. Prídeš a p*čoviny rozprávaš. Prišla si pod stan a všade len načumuješ a kukáš,“ vrieskal nepríčetne urastený otecko. Samozrejme, Miro aj čiernovláska si stáli za svojou verziou a Stanka bude len ťažko pátrať, kde je pravda.

Zdroj: VOYO | Foto: TV Markíza