Súťažiaca z desiatej série úspešnej reality šou sa zmenila na nepoznanie. Len nedávno sme vás informovali o radikálnej premene Michaely Štefánikovej, čo vyvolalo na sociálnych sieťach ostrú diskusiu. Na margo daných reakcií sa najnovšie rozhodla prehovoriť aj samotná farmárka!

Michaela sa najnovšie pochválila extrémnou premenou svojej vizáže. Z ohnivej červenovlásky sa stala sympatická brunetka s upraveným make-upom, vďaka čomu si na výzore ubrala o dobrých 10 rokov. Napriek tomu, že sa nám aj mnohým fanúšikom táto zmena skutočne páčila, slobodná mamička dvoch detí obdržala na internete poriadne ľadovú sprchu komentárov.

Štefániková bola napriek skrášlenej vizáži osočovaná z jasného dôvodu – jej vystupovania v televíznej šou. „Môže byť neviem aká šupa, keď je to nevychované tela sprosté,“ napísal jeden z komentujúcich, pričom podobných reakcií sú desiatky. Dané negatívne odozvy si všimla aj Michaela, a tak sa rozhodla v krátkom čase zareagovať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Žite si svoje životy aj ich riešte a ak sa nudíte, tak sa dajte na inú činnosť a nielen špinanie na iných,“ ohradila sa, pričom komentujúcich označila za zakomplexované ženy. Článok o jej premene si môžete prečítať >>>TU<<<.

Reakcia Michaely Štefánikovej na kritiku
Komentáre ľudí na stránke SlovakWoman

Foto: Instagram/Michaela Štefániková, Facebook/SlovakWoman