Farma 13 bola bohatá na rôznorodé vzťahy. Karty najviac zamiešavala Stanka Klčová, do ktorej sa zapozerali hneď traja muži – medzi nimi bol aj Peter Matejka. Avšak Michala Šormanová teraz prezradila, že to blondiak hrá na viacero strán. 

Extravagantný Peťo a osobná trénerka zavítali na rozhovor do šou Život po Farme, kde ich vyspovedal známy stand-up komik. Jakuba „Zitrona“ Ťapáka zaujímalo, ako pokračuje vzťah Stanky a 37-ročného vodiča.

peter matejka

,,Nevoláme si nejako často, ale už sme aj natáčali spolu niečo v nejakom butiku. Ja si myslím, že muselo by to byť z jej strany, a to asi nie je,“ povedal smutne milovník módy z Nemšovej, do čoho sa rozhodla vstúpiť Miška.

,,Vzhľadom k tomu, ako ty tam prezentuješ, ako si do tej Stanky veľmi zamilovaný, tak mňa fakt potom prekvapili tie tvoje SMS-ky, keď si mi písal po tom, že ma miluješ, že sa tešíš, kedy mi urobíš bábätko, že ma pomiluješ, že si zo mňa nad*žaný,“ šokovala silikónová tmavovláska. Peter sa spočiatku tváril, že o tom netuší, no Michala tvrdila, že má správy ako dôkaz. Nateraz sa však k tejto téme viac nevyjadrili.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Blondiak, ktorý do statkárskej reality šou zavítal ako pomocník, Michale prejavoval sympatie ešte predtým, než sa rozhodol zabojovať o srdce pôvabnej zákazníckej advokátky. Dokonca sa snažil zosnovať plán, ako si s Miškou užiť vášnivú noc pred kamerami.

Zdroj/Foto: TV Markíza, VOYO, Instagram/farma.markiza