Divákov vidieckej reality šou čakala poriadne horúca novinka. Jedna z účastníčok Farmy prehovorila o údajnom tehotenstve, pričom k oplodneniu malo prísť v priestoroch natáčania počas romániku s Dominikom Porubským (20). To, čo sa však dialo potom, nečakala ani samotná Michaela!

Mišku Štefánikovú (33) čakal poriadny šok. Následky z alkoholickej noci plnej vášní na seba nenechali dlho čakať a podľa jej vlastných vyjadrení by mala byť temperamentná tmavovláska v radostnom očakávaní. Táto správa však nepotešila nádejného otecka Dominika, ktorý prišiel do šou ako dvadsaťročný panic a odchádzať bude zrejme ako budúci tatko.

Porubský sa však s Miškinim možným tehotenstvom zmieriť odmieta. Neverí, že by otcom dieťaťa mohol byť práve on. So svojou zúfalou situáciou sa tak podelil s farmárom Milanom Vysokaiom napriek tomu, že ho “bývalá milenka” poprosila o absolútnu diskrétnosť.

Skúsenejší chlap Dominovi okamžite vypočítal možnosti, podľa ktorých nie je stále nič vylúčené. Nádejnú budúcu mamičku ale čakali poriadne tvrdé následky. Do cesty za finančnou istotou sa jej nemal postaviť nikto iný ako údajný tatinko. Momentálne má jediný cieľ – Mišu čo najskôr vyhodiť z Farmy, znie vyjadrenie modro-žltej televízie pod zábermi, kde môžeme vidieť Porubského s Vysokaiom rozoberať taktiku a Michaelin druhý stav.

Dominik sa vraj rozhodol vyradiť Mišku z hry

Je možné, že práve správa o dieťati spôsobí Štefánikovej koniec v hre o finančnú výhru? A kvôli čomu sa ju mladík z Trenčianskych Teplíc rozhodol vyradiť? Možno verí, že po opustení šou bude môcť čím skôr navštíviť lekára.

 

Zdroj: TV Markíza | Video: Streamable.com/YouTube | Foto: TV Markíza, YouTube