Košičan Miro Šmajda zlomil počas Superstar vďaka rockerskému hlasu v kombinácií s anjelskou tváričkou nejedno ženské srdce. Miro sa po súťaži stiahol do úzadia, no za ten čas stihol zmeniť účes a jeho postava je pastvou pre oči. Najnovšími fotkami potešil nejednu fanynku, no ,,mucha, ktorá mu tentokrát sadla na lep,“ je viac než kontroverzná!

Ex-superstarista Miro Šmajda nikdy nemal núdzu o priazeň žien. Práve tá, mu pred ôsmimi rokmi v podobe diváckych hlasov priniesla druhé miesto v speváckej súťaži Superstar. Dlhú hrivu, ktorá bola pre Mira typická, vystriedal svieži zostrih. Okrem iného, Miro vďaka vyrysovanému svalnatému telu nabral poriadnu dávku mužského se*epílu, ktorý imponuje mnohým ženám, nielen na sociálnych sieťach.

Mnohé však museli ostať sklamané, keď spevák pridal fotku, na ktorej je v objatí sympatickej čiernovlásky. Záhadnou neznámou je kontroverzná česká po*noherečka Drahomíra Jůzová alias Lady Dee. Aktérka z filmov pre dospelých je však údajne štastne zadaná a s Mirom sa stretáva výhradne kvôli pracovným záležitostiam. Ani jeden z nich neprezradil, o čo konkrétne sa jedná, ale pravdepodobne ide o spoločný videoklip. Netrvalo dlho a pod ich fotkou začali pribúdať ironické komentáre: ,,Tak pokud jde o „práci“ v jejím oboru, tak postavu na to máš. “ ,,Tak to bude asi „kvalitní video.“ Miro nevyzerá, že by mu spoločnosť známej českej dračice prekážala, no my dúfame, že pripravovaný klip nebude od 18+. :-)

https://www.instagram.com/p/BSi_KNNhCqn/?taken-by=mirosmajda

 

Zdroj: extra.cz Foto: Instagram, Facebook