Ako sa zdá, nielen slovenské ženy sú najkrajšie na svete, no nezaostávajú za nami ani slovenskí muži. Jasným dôkazom je hriešne vyzerajúci rocker, ktorí doslova dozrieva ako víno. Kedysi strapaté vrabča sa mení na poriadne príťažlivého lámača ženských sŕdc! Miro Šmajda dnes vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým.

Miro Šmajda sa na Slovensku, ale i u našich českých susedov preslávil najmä účinkovaním v šou Superstar, kde skončil na druhom mieste. Natupírovaný rocker si v tomto období získal davy fanúšičiek, ktoré milovali jeho bezchybný úsmev, dlhé blond vlasy a telo vykúkajúce spod rozopnutej košele. Časy sa však menia a dnes je z drsného speváka ukážkový superhrdina, ktorý svojim vypracovaným telom a moderným zostrihom láme srdcia ďalším zástupom žien. Miro, ktorý si s kapelou užíva hudobné leto, publikuje na svojom Instagrame zaujímavé snímky, na ktorých sa jeho svalnaté ruky objavili so šteniatkom, či dokonca s malým bábätkom. Avšak dámy, neľakajte sa, ako spevák k fotke uviedol: ,,A takto to vyzerá, keď robíte aupaira novému tourmanagerovi.” No nie je na zožratie? :)

miro0 miro1 miro2 miro3 miro4 miro5

Foto: Facebook, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)