Kto pravidelne sleduje televíziu, určite veľmi dobre pozná reklamu z vidieckeho prostredia na nálepkový album populárnej siete predajní. Skladba Na tom našom dvore patrí kráľovi detských hitov Mirovi Jarošovi, ktorý k nej pred pár dňami predstavil oficiálny videoklip.

Vo veselých reklamách známeho predajcu potravín už roky vystupuje herec s ukrajinským pôvodom Eugen Libezňuk, stvárňujúci baču, a Peter Mattes, predstavujúci zase postavu honeľníka. Vtipná dvojka tak nemohla chýbať ani v klipe speváka Mira Jaroša, ktorý natočil ku skladbe Na tom našom dvore, známej práve z frekventovaného televízneho spotu.

,,Predstavujem vám náš nový videoklip o láske k vidieku, o úcte k pracovitým rukám farmárov, o ľudovej hudbe, zvieratkách a o tom, ako sa každý teší, keď má dobrú úrodu. A tiež vás zoberiem na salaš, kde navštívime baču s honelníkom,” obľúbený detský interpret zanechal na Facebooku pri svojom najnovšom diele, ktorého natáčanie bolo podľa jeho slov naozaj krásne.

O tom, že sa Mirov song, zaváňajúci folklórom a dedinským životom, teší veľkému úspechu, svedčí nielen množstvo chvál od fanúšikov a ich rodičov, ale i viac ako 100 tisíc zhliadnutí na YouTube, ktoré dosiahol za pár dní od zverejnenia videoklipu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube, Facebook/Miro Jaroš