19-ročná Mirka Csorbová do Farmy zavítala ako víchor, keď sa stala najmladšou účastníčkou tohtoročnej jedenástej série. Už pri prvom pohľade na mimoriadne atraktívnu kočku s postavičkou ako lusk bolo jasné, že sa zaradí medzi najvýraznejšie súťažiace. V jej očiach sa ale neraz zračil smútok, čo bolo spôsobené viacerými faktormi.

Tmavovláska z východu sa preslávila nielen sebavedomým vystupovaním a prirodzenou prostorekosťou, ale najmä románikom so svalnatým trénerom Matejom Jurkovičom. Počas niekoľko týždňového pobytu na statku si prešla obrovským vývojom, nakoľko si za lásku k staršiemu skúsenému partnerovi vytrpela i nechutnú šikanu.

Mirka Csorbová Farma

Mirka si neraz poplakala a napriek silnej túžbe po astronomickej finančnej výhre z jej úst viackrát padli slová o tom, že by sa chcela predčasne vrátiť domov. Hoci presné dôvody prezradiť nechcela, raz sa jednej z farmárok zdôverila s tým, že osobu blízku jej srdcu sužujú vážne zdravotné problémy.

Necelé tri týždne po tom, ako tmavovláska v dueli podľahla súperovi Rasťovi Mojsejovi, sa s verejnosťou podelila o smutnú správu – najhoršie obavy utrápenej Mirky Csorbovej sa, bohužiaľ, naplnili. Bývalá farmárka má momentálne hlavu v smútku, keďže prišla o milovanú babku, ktorá podľahla zdravotným ťažkostiam. Celej rodine vyjadrujeme úprimnú sústrasť!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Instagram/miim3s | Foto: Farma.markiza, YouTube, streamable.com