Mirka Csorbová bola mnohými označovaná za jeden z najkrajších článkov Farmy 11, ktorá svojou peknučkou tváričkou učarovala nielen divákom reality šou, ale aj jej pánskym účastníkom. Dá sa to však o čiernovláske z východu povedať i dnes?

Trendu plných a šťavnatých pier podľahlo hneď niekoľko tohtoročných súťažiacich na čele s modelkou Kristi Dali, ktorá zákrok absolvovala tesne pred nástupom do Farmy 11. Aj preto bola a ešte stále je svojimi ústami spomedzi všetkých kandidátok na výhru najvýraznejšia práve ona.

Po vypadnutí z reality šou nezaháľala ani 19-ročná Mirka Csorbová, ktorej kroky smerovali na rovnakú kliniku, kde sa necháva skrášľovať i jej spomínaná bývalá kolegyňa.

Pôvabná Košičanka už počas svojho pôsobenia na statku prezradila, že v minulosti podstúpila pár zväčšení. Nakoľko sa ale efekt kyseliny po niekoľkých mesiacoch vytráca, čo bol aj Mirkin prípad, po príchode domov sa rozhodla zákrok zopakovať. Jej zmenené pery sa však u niektorých fanúšikov s veľkým pochopením nestretli.

farma matej mirka

,,Takto do dopadne, keď vám ústa vcucne vysávač,” okomentoval východniarkin najnovší záber na Instagrame anonym. Okrem toho sa v reakciách nájde niekoľko postrehov smerovaných k tomu, že exfarmárka pripomína kačku, pričom ľudia sa nestránia ani hanlivejších vyjadrení. ,,Káčer Donald, to je ale hnus. Rovno si daj nápis fajčím koko**.” A čo si o novej Mirke myslíte vy?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Mirka Csorbova

Foto: Instagram/farma_fans, miim3s, farma.markiza, YouTube