V poslednom sobotňajšom dueli po prehratom súboji Farmu opustila krehká Mirka, ktorá sa snažila vychádzať so všetkými. Povinnosťou vyradeného statkárka je zvoliť farmára týždňa a napísať list. Dvojnásobná mamička slovami na rozlúčku prekvapila!

Miroslava v liste spomenula každého súťažiaceho, pričom množstvo z nich neskrývalo dojatie. Avšak Luna ostala po odkaze na jej triko rozčarovaná a nechala emóciám voľný priebeh.

,,Luna, ty si zaujímavá osoba a každého hneď očaríš, ale mňa si hneď v začiatkoch sklamala a ten pocit vo mne zostane,“ napísala ex farmárka. Podľa dredatej šamanky mala slovami narážať na udalosti, kedy Patrícia špekulovala nad voľbou protivníka do možného duelu. 19-ročná študentka vtedy označila za najslabší článok Mirku, ktorá sa kvôli dobrému vzťahu mladších účastníčok domnievala, že je Luna rovnakého názoru ako Paťka.

,,Jej názor mi je jedno. Ja chcem pomôcť jej chlapcovi, a nie jej,“ reagovala brunetka, ktorá plánuje pre Mirkine dieťa prichystať zbierku na operáciu. A aj napriek prvotnej diplomatickej odpovedi sa neskôr do blondínky TikTokerka poriadne pustila.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Za dobrotu, na žobrotu. Darmo! Doma vedia, že furt som každému pomohla a tu si vyh*niť ego na mne,“ plakala za stolom Luna, ktorú sa po odchode Evelyn snažil utešiť David. ,,Kašli na to! Ona je úplne asi obmedzená!“

,,To je krava totálna, ty kokos, obmedzené myslenie úplne… Akože ona by už bola dávno v tom dueli, nech si to uvedomí proste,“ plakala dotknutá bruneta.

Zdroj: VOYO | Foto: TV Markíza, Instagram/farma.markiza