Kým sa niektorí účinkujúci jedenástej série reality show Farma zblížili len pár dní po príchode do vidieckej usadlosti, pri iných bolo okamžite jasné, že spoločnú reč nikdy nenájdu. Najväčšie sokyne Romana Košťálová a Mirka Csorbová vojnovú sekeru nezakopali ani po vypadnutí krásnej východniarky – láska Mateja Jurkoviča na plné ústa vyjadrila svoj postoj k súperke.

Romana a Mirka sa doťahovali neustále, ba dokonca sa časom dalo hovoriť o určitom druhu psychickej šikany. Tmavovláske z východného Slovenska nepomohla ani skutočnosť, že sa niekoľko týždňov nachádzala pod ochrannými krídlami obávaného svalovca Mateja, ktorého súťažnú púť ukončilo fyzické napadnutie Rasťa Mojseja.

Matej Mirka Farma

Čo však mohlo divákov Markízy dokonale zaskočiť, bola rozlúčka s Mirkou v duelantskej stodole. Prostoreká západniarka sa najväčšej rivalke za všetko ospravedlnila a kočky sa dokonca zhodli na tom, že po vypnutí kamier si spolu rady zájdu na kávičku. Radosť z uzmierenia ale dlhú trvácnosť nemala, nakoľko sebavedomá farmárka s priam chorobným nadšením vyškrtala Mirku a Mateja zo zoznamu na drevenej tabuli.

19-ročná kráska zjavne celý incident sledovala v televízii, keďže takmer bezprostredne po Romaninom škodoradostnom počine na sociálnu sieť zakvačila odkaz venovaný práve svojej obávanej nepriateľke. V pár vetách dala jasne najavo, že niekdajšiu kolegyňu už nikdy vidieť nechce a tiež sa veľmi nelichotivo vyjadrila o jej charaktere. Celé znenie príspevku si môžete prečítať nižšie.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Mirka Csorbová Insta

Zdroj: Instagram/miim3s | Foto: Instagram/miim3s, Farma.markiza