Trojnásobná mamina Miriam sa do povedomia širokej verejnosti dostala necelé dva mesiace po tom, ako poslancovi Borisovi Kollárovi porodila v poradí jedenáste dieťa. Aj keď sa kučeravej brunetke vďaka pandémii koronavírusu podarilo tehotenstvo úplne utajiť, odhalenie exkluzívnej novinky bolo len otázkou času. Ak by ste si ale mysleli, že kráska pomýšľa na vzťah s otcom tretieho potomka, ste na omyle – Miriam má totiž na Borisa jasný názor!

Ešte donedávna bola úplne neznámou ženou, dnes jej tvár vo veľkom zaplňuje novinové stránky. Reč je o Miriam z Levíc, ktorá rovnako ako mnohé jej predchodkyne podľahla neodolateľnému šarmu lídra politickej strany Sme rodina.

Miriam

Hoci spočiatku malo ísť len o krátkodobý románik, zrodený konverzáciami na sociálnych sieťach, zo známosti neplánovane vzišlo živé stvorenie. Kollár má tak ďalšieho syna a jeho mamina sa javí byť pomerne zhovorčivou. Na popredného politika síce krivého slova nepovie, no na dlhodobý vzťah s ním sa pozerá dosť skepticky.

„Určite si myslím, že to neprichádza do úvahy. Každý má svoj súkromný život a on je neskutočne vyťažený človek, ktorý má veľa starostí. Nemyslím si, že v jeho momentálnej situácii by mohol mať s kýmkoľvek dlhodobejší vzťah. Ale to je jeho vec, jeho súkromie. Myslím si, že žiadny človek by toho pri takom vyťažení asi nebol schopný,“ atraktívna tmavovláska sa Kollára nečakane zastáva – jediný problém v jeho neviazanom správaní k opačnému pohlaviu vidí v obrovskej pracovnej vyťaženosti.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

kollár matovič

Zdroj: Plus7dni | Foto: Instagram/Kollarboris, Facebook/Mirka M.