Miroslava Gális Partlová je mladá muzikálová herečka, ktorá sa určite radí medzi najpríťažlivejšie ženy v slovenskom šoubiznise. Na pôvabe jej pridávajú blond vlasy, modré oči a plné pery, pričom na ulici sa za ňou určite obzrie nejeden muž.

Charizmatickú blondínku diváci poznajú nielen z televíznych obrazoviek, ale aj z divadelných dosiek. Večne usmiata Mirka je momentálne na materskej dovolenke a užíva si svojho rozkošného synčeka. Rodičia dali chlapčekovi netradičné meno Julian Daniel a herečka s ním často pridáva fotografie na sociálne siete.

Miroslava Gális Patlová

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<< 

Diváci sú pri celebritách zvyknutí, že sú vždy dokonale oblečené a nalíčené. Partlová však ukázala, že je tiež iba človek a ráno sa prebúdza bez štipky mejkapu. Na Instagram pridala viacero fotografií, na ktorých pózuje nenamaľovaná.

,,Mne úsmev z tváre nezoberú. Niekedy stačí naozaj málo. Nový deň, nové opatrenia, ale starý humor a láska k životu. My to dáme!“ motivuje herečka svojich fanúšikov v tejto neľahkej situácii. Musíme uznať, že Mirka vyzerá bez mejkapu naozaj úžasne a prirodzená krása jej veľmi pristane.

Miroslava Galis Partlová

Miroslava Galis Partlová

Zdroj|Foto: Instagram/Partlovamirka