Tanečná šou Let’s Dance má za sebou siedme kolo, z ktorého nečakane vypadli herečka Kristína Svarinská s Marekom Kličom. Aj tentokrát si sadlo do hľadiska mnoho známych tvárí vrátane extravagantnej vizážistky Miroslavy Fabušovej – tá, samozrejme, neprišla sama.

Bývalá misska sa dostala do širšieho povedomia Slovákov, keď robila spoločnosť predsedovi Národnej rady SR Borisovi Kollárovi počas havárie jeho vládnej limuzíny v čase tvrdého lockdownu. Keď už bol škandál takmer zabudnutý, Mirka Fabušová sa verejnosti pripomenula v relácii Bez servítky, kde si za svoje správanie zlízla obrovskú kritiku.

Úspešná vizážistka sa v nedeľu večer vybrala na šou Let’s Dance a pri tejto príležitosti vytiahla zo skrine dlhé strieborné šaty s výstrihom a pohodlné čierne bagandže. Samozrejme, nechýbal ani výrazný make-up a nemenej extravagantný parťák.

Mirka sa v Inchebe zabávala po boku svojho nového kamaráta Davida Keya, ktorý taktiež pred pár týždňami hviezdil v spomínanej kulinárskej reláciii. Dvojica sa zoznámila iba nedávno na spevákovej narodeninovej oslave, kde si okamžite padla do oka. Ako sa influencer pochválil na sociálnej sieti, pozvánku na živý prenos dostal od porotcu Jorgeho Gonzáleza. Aj vďaka tomu si so známou kráskou mohli takto zapózovať pred fotografmi!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/davidkeyofficial, mirkafabus