Kým otec Mirky Csorbovej si v diskusiách na sociálnej sieti dcéru oddane zastáva, ona mu svojím správaním do karát vôbec nenahráva. Práve naopak – najnovšie kráska z východu spolu s jej vyvoleným Matejom Jurkovičom pritvrdili a spod perinky sa nahí presunli priamo pred kamery!

,,Najlepšie viem, aká v skutočnosti je. Vy ostatní ju hodnotíte len podľa toho, čo vidíte, resp. si namýšľate. Vždy bola, je a bude moja dcéra, ktorú budem milovať a chrániť do konca života,”  pred pár dňami napísal na sociálnu sieť otec Mirky Csorbovej po tom, ako sa po jej vyčínaní s péčkovým hercom Matejom Jurkovičom v sluhovni začali okolo jej mena združovať samé pohoršujúce komentáre. Celú diskusiu si môžete prečítať — TU —

farma matej mirka

Ešte viac kritiky však zrejme ptribudne po tom, ako sa diváci Farmy stanú svedkami intímnych chvíľ odvážnej dvojice, ktorá nahá skončila vo vani. Herec pre dospelých a gigolo v jednom tak svojho nového baránka veľmi rýchlo zaučil, ako pred zrakmi tisícich sledovateľov odhodiť ostych a zábrany. Párik sa dokonca chúťkam oddával v kúpeľni, ktorá je spoločná, pričom dvere sú do nej namontované len do polovice.

Po tom, ako sa Matej a jeho o 22 rokov mladšia farmárska milenka navzájom poobchytkávali a vyumývali, ich kroky smerovali do ich obľúbenej sluhovne, kde nasledovalo pokračovanie dobre rozohratej predohry.

Zábery farmárov z vane si môžete pozrieť — TU —

Matej Mirka Farma

Zdroj/Foto: Pluska.sk, Instagram/farma.markiza, YouTube