Markizácka moderátorka Miriam Kalisová (32) a bývalý hokejista Dušan Pašek ml. (33) patrili k najzamilovanejším párikom slovenského šoubiznisu. Na sociálnej sieti pravidelne zverejňovali nežné fotografie zo súkromného života a zdalo sa, že ich zdanlivo pevný zväzok nemôže nič rozdeliť. No aj napriek tomu, že sa dvojica rozišla, stále si vedia prejaviť vzájomnú náklonnosť.

Každý, kto sledoval príbeh lásky slovenskej moderátorky Miriam Kalisovej a hokejistu Dušana Pašeka, by si bol pomyslel, že im čoskoro zaznejú svadobné zvony. Žiaľ, stal sa však presný opak a športovec oznámil na sociálnej sieti ich definitívny koniec.

V príspevku sa vyjadril, že aj keď sa ich spoločné cesty rozídu, naďalej zostávajú dobrými kamarátmi. Mierumilovné vyjadrenie je však dnes už považované za klišé a málokto verí, že takéto priateľstvo bude skutočne fungovať. Expartneri to však zrejme myslia vážne, pričom dôkazom má byť špeciálny dar.

Mirka sa totiž pochválila autorským obrazom, na ktorom je namaľovaný Joker z Batmana. ,,Jediný obraz v mojom živote, ktorý som maľovala na želanie,“ hrdo predstavila svoje dielo. V zapätí sa s rovnakým obrazom odfotil aj Dušan. ,,Najkrajší darček, aký som za posledné roky dostal,“ napísal k fotografií. Bývalý hokejista nemal žiadny sviatok a narodeniny oslavuje 18. januára, a tak je zrejmé, že obraz bol namaľovaný z lásky, ktorá v srdci sympatickej moderátorky ešte stále rozhodne tlie.

Zdroj: Instagram  |  Foto: Instagram