V utorkovej šou O 10 rokov mladší, ktorú moderuje bývalá partnerská dvojica Miriam Kalisová a Martin Šmahel, mali diváci možnosť sledovať premenu dvoch nerozlučných kamarátok. Mamičky na materskej dovolenke sužovali rôzne problémy, ktoré v prevažnej miere vznikli zanedbaním vlastných potrieb. 

Mladé dámy pomaly odkrývali svoje komplexy, ktoré ich trápia už niekoľko rokov. Hovorili o nedostatku voľného času, ktorý v plnej miere venujú svojim ratolestiam, pričom je jasné, že takýto spôsob života sa podpísal aj na ich tele. Sužovala ich nadváha, ochabnuté svalstvo v problémových partiách, zanedbaný chrup, pokožka, vlasy a v neposlednom rade poklesnuté sebavedomie.

Zdôverovanie sa s vlastnými intímnymi problémami na kameru podnietilo aj moderátorku relácie Miriam Kalisovú k tomu, aby vyšla s pravdou von a celému Slovensku vykričala svoje trápenie, ktoré ju sužuje celý život. V osobe moletnej Evky našla Miriam kúsok seba. Obe sa totiž celý život boria s rovnakým problémom, a tým sú odstávajúce uši.

“Mám tiež trošku problém so svojimi odstávajúcimi uškami. Rozhodla som sa urobiť pre teba takú jednu vec, že keď pôjdeme teraz na ten drink, tak si dám vrkoč. Nikdy v živote som nemala na vysielaní vrkoč, pretože tiež mám pocit, že mám myšacie odstávajúce uši,” priznala sa so svojim trápením Miram svojej súputníčke Evke. ,,.. a ideme bojovať s našimi komplexami!” dodala odhodlaná moderátorka.

Pekné gesto, čo poviete? Koniec koncov, Mirkine odstávajúce ušká sú celkom chutné:) Nemyslíte?

Zdroj/Foto: Markiza.sk, Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

DAU
Daniela je rodený vodný živel. Okrem toho, že sa narodila v znamení vodnára, miluje plávanie, rafting a svoje dve deti. Nechýba nikde tam, kde voda hasí oheň.