Žena do voza i do koča! Kým v televízii vídať Miriam Kalisovú ako uhladenú krásku v elegantných kostýmoch, ktorá divákom sprostredkuváva správy z domova i zo sveta, v súkromí sa Mirka mení na éterickú bytosť či poriadnu kutilku!

Miriam Kalisová je kreatívna duša, ktorá sa po návrate domov z práce nerealizuje iba v kuchyni. Mamička 7-ročnej dcérky Mie je síce známa tým, že miluje varenie i pečenie, no moderátorka inklinuje aj k dizajnérstvu, v rámci čoho sa naplno prejavuje jej umelecké cítenie.

Mirka si každý kútik bytu postupne pretvára podľa svojch predstáv. Ešte minulý rok si prerobila obývačku, pričom všetko si zrealizovala sama. ,,Ja si tu pomaličky a po troške plním svoje malé veľké sny,“ napísala na Instagram, kde s nadšením priznala, že sa vo vynovenej izbe cíti ako v raji. Veď bodaj by nie, keď dominantou originálne zariadeného hniezdočka je veľký strom a hojdačka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

K pocitu blaha a harmónie určite prispievajú teplé farby, veľa rastliniek, krásne obrazy, drevený nábytok, svetielka či Mirkine milované lapače snov.

Mirka si prerobila obývačku

 

Zdroj/Foto: Instagram/miriam.kalisova, tvmarkizaofficial