Známa meteorologička Miriam Jarošová, ktorá sa pravidelne prihovára divákom televízie JOJ, nosí v poslednej dobe na obrazovkách parochňu, i keď pod ňou ukrýva svoje vlasy. Čo je za tým? Všetko vraj odštartovala chrípka!

Známu klimatologičku už 20 rokov trápi časté ochorenie, ktoré jej náhodne diagnostikovali na preventívnej kontrole. ,,Tesne pred zistením som bola chorá, mala som chrípku, ktorú som starostlivo vyležala a asi tri týždne po nej som išla na spomínanú preventívnu prehliadku a už som bola diabetik. Nuž, vyzerá to tak, že chrípka mi naštartovala túto chorobu,” prezradila Miriam pre Šarm.

“Rosnička”, ktorá sa prihovára aj poslucháčom rádia Express, trpí cukrovkou 1. typu. Na obmedzenia v bežnom živote si nesťažuje, hoci musí dbať na svoju stravu. A ako sa sama uviedla, i keď užíva mnohé vitamíny, diabetes sa u nej prejavil rednutím vlasov.

,,V televízii takmer každý deň boli moje vlasy upravované, ich kvalita sa zhoršovala a bolo ich stále menej a menej. Tak som potom aj na radu kolegyne predsa len začala premýšľať nad parochňou, ktorá by mohla ochrániť moje vlastné vlasy,” Jarošová prezradila, že do parochňového štúdia ju zaviedla Aneta Parišková. Tá sa na obrazovkách TV JOJ ukázala po chemoterapii s vlastnou “korunou krásy” len prednedávnom.

,,Bolo tam naozaj veľmi veľa možností, farieb, dĺžok, úprav vlasov… ale ako som hovorila, vyberala som tak, aby moje „nové“ vlasy čo najviac korešpondovali s mojimi „starými“ vlasmi. Personál v predajni ma svojimi radami usmernil a musím povedať, že to bol príjemne a užitočne strávený čas,” Mirka dodala, že parochňu z pravých vlasov nosí len pred kamerou.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sarm.pluska.sk | Foto: videoportal.joj.sk, Instagram/tvjojnewsroom, Facebook – Ranné noviny TV JOJ