Priateľstvo je niekedy vrtkavé a je naozaj náročné nájsť spriaznenú dušu, ktorá vás nesklame. Presvedčila sa o tom aj speváčka Dominika Mirgová, ktorá kedysi tvorila nerozlučnú dvojku s obľúbenou vizážistkou Luciou Sládečkovou. Kvôli čomu sa dievčatá vlastne pohnevali? 

Dominika Mirgová v rozhovore pre portál pluska.sk prezradila niečo viac o nezhodách s vizážistkou Lucid. Kedysi boli dievčatá najlepšími priateľkami, dokonca mali k sebe blízko ako dve sestry a Lucka bola jednou z mála, komu speváčka dôverovala. Z ničoho nič však prestali na sociálnych sieťach pribúdať spoločné fotky. Dôvodom sú, ako inak, klebety. “Stalo sa, že Lucid uverila niekomu (doteraz ani neviem komu) v istých veciach, a preto som jej povedala, že sa poznáme veľmi dlho, aby uverila rečiam cudzích ľudí. Viem, že mám voči nej čistý štít, pretože som ju brala ako bohyňu, bola pre mňa super kamarátka a tiež najlepšia vizážistka. Proste bola pre mňa v tíme najviac a dokonca viac ako manažér. To bol asi problém, že som si ju k sebe pripustila viac, ako som mala. Vtedy som povedala, že mi je ľúto, keď uverila nejakým ohováračkám,” prezradila Domča.

Dominika svojej bývalej priateľke však neželá nič zlé, práve naopak. Od problémov sa konečne odosobnila a vidí, že Lucia si ide svojou vlastnou cestou.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.